Santehniķis uz stundu

Jūs ieslēdzāt veļas mazgājamo mašīnu un pēkšņi konstatējāt, ka visa grīda ir appludināta ar ūdeni? Vai mazgājās traukus un izveidojās aizsērējums izlietnē? Vai arī esat atvedis jaunu vannu vai tualetes podu un vēlaties pēc iespējas ātrāk tos sākt lietot? Jums nav daudz laika, bet nekavējoties jāpabeidz radiatora uzstādīšana? Pakalpojums “santehniķis uz stundu” ir tas, kas jums nepieciešams.

Zvaniet vai aizpildiet pieteikumu vietnē, un mēs ar jums sazināsimies

Precizēsim informāciju par pasūtījumu, jums ērtāko laiku un pakalpojuma cenu

Meistars dodas pie jums un veic darbus

Jūs apmaksājat pakalpojumu un saņemat garantiju

Profesionālā santehnikas firma “Eurosan” palīdzēs tikt galā ar jebkuru problēmu! Mēs apkalpojam visu Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas teritoriju – pēc klienta zvana dosimies uz jebkuru adresi.

Сантехник на час
Сантехник на час СПб
Сантехник на час в Санкт-Петербурге

Santehniķis uz stundu Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā

Pakalpojumu “santehniķis uz stundu” visbiežāk izmanto, kad ir nepieciešamība veikt nelielus remontus vai santehnikas uzstādīšanu. Lūdzot palīdzību, klients gaida operatīvu kvalificēta speciālista ierašanos un ātru risinājumu savām problēmām.

Tā strādā uzņēmuma “Eurosan” santehniķi. Mēs nevelkam garumā ar ierašanos – meistars dodas pie klienta gandrīz tūlīt pēc zvana. Mūsu meistari ir kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kuriem ir pieredze ar visdažādāko santehnikas aprīkojumu un tie ierobežotā laikā var atrisināt pat sarežģītus uzdevumus. Radiatora uzstādīšana, ūdens sildītāja uzstādīšana, kanalizācijas aizsprostojumu tīrīšana – nav problēmu vai situāciju, ar ko mēs nevaram tikt galā.

Kādus darbus veiks “santehniķis uz stundu” Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā

  • Nodrošina tualetes podu, vannu, dušas maisītāju, dvieļu žāvētāju, jaucējkrānu, izlietnes un citu santehnikas ierīču uzstādīšanu;
  • Demontēs vecos un uzstādīs jaunus radiatorus;
  • Pievienos veļas mašīnu, trauku mazgājamo mašīnu;
  • Ievietos vai nomainīs ūdens filtrus;
  • Iztīrīs aizsērējušas caurules vai kanalizācijas caurules;
  • Uzstādīs jaunu vai nomainīs veco ūdens skaitītāju;
  • Uzstādīs un pievienos ūdens apgādes katlu vai ūdens sildītāju;
  • Un, protams, mūsu “santehniķis uz stundu” Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā veiks visus citus darbus kas saistīti ar santehnikas remontu vai apkopi.
Сантехник на час на дом
Сантехник на час в СПб
Сантехник на час в СПб eurosan

Mazie sadzīves remonti un santehnikas uzstādīšana parasti neaizņem vairāk kā 1 stundu. Bet sarežģītākās situācijās, piemēram, stāvvada nomaiņai vai cauruļvadu ievilkšana, var būt nepieciešams papildu aprīkojums un instrumenti, un tās var aizņemt ievērojami ilgāku laiku. Precīzāk noteikt, kādas būs izmaksas un cik ilgs laiks būs nepieciešams darbu veikšanai, mūsu santehniķis varēs pēc sarunas ar klientu. Jums būs jāatbild uz pāris vienkāršiem jautājumiem – tas dos meistaram izpratni par darba apjomu un sarežģītību.

Ja jums ir nepieciešams santehniķis uz stundu – sazinieties ar “Eurosan”. Mūsu meistari ātri dodas pie klienta un arī ātri atrisina visas ar santehniku saistītās problēmas. Pakalpojumu kvalitāte ir garantēta!

Бренды с которыми работает компания Eurosan