Kanalizācijas tīrīšana

Kompānija “Eurosan” piedāvā kanalizācijas tīrīšanas pakalpojumus Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā. Mūsu augsti kvalificētie speciālisti palīdzēs jums droši novērst aizsprostojumu pēc iespējas īsākā laikā. Mums ir pieredze kanalizācijas tīrīšanā, tāpēc mēs varam viegli tikt galā ar jebkuras sarežģītības aizsprostojumu. Garantējam individuālu pieeju katram mūsu klientam. Jūs varat uzdot jebkurus jautājumus mūsu menedžerim, zvanot uz vietnē norādīto tālruņa numuru.

Zvaniet vai aizpildiet pieteikumu vietnē, un mēs ar jums sazināsimies

Precizēsim informāciju par pasūtījumu, jums ērtāko laiku un pakalpojuma cenu

Meistars dodas pie jums un veic darbus

Jūs apmaksājat pakalpojumu un saņemat garantiju

Kanalizācijas tīrīšanā mēs izmantojam tikai ar laiku pierādītas metodes: hidrodinamisko, mehānisko, kā arī ar īpašu ķīmisko vielu palīdzību un paaugstinātu spiedienu. Aizsprostojumu tīrīšanas metode vienmēr ir atkarīga no tādiem faktoriem kā tīrāmās caurules garums un diametrs. Darbā mēs izmantojam tikai vismodernākās iekārtas no pazīstamiem zīmoliem. Mēs viegli varam tikt galā ar aizsērējušu kanalizāciju dzīvoklī, mājā vai komerctelpā.

Прочистка канализации
Прочистка канализации в Санкт-Петербурге
механическая прочистка канализации

Mūsu kompānija sadarbojas gan ar privātpersonām, gan juridiskām personām. Mūsu speciālisti ir gatavi novērst aizsprostojumus ne tikai dzīvokļos vai privātmājās, bet arī biznesa centros un ēdināšanas iestādēs. Mēs operatīvi dosimies atrisināt problēmu, jums ērtā laikā. Mūsu santehniķis ieradīsies uz jūsu norādīto adresi bez kavēšanās. Jums vienkārši ir jāsazinās ar mums pa tālruņa numuru, kas norādīts šajā vietnē.

Mēs jau 10 gadus nodrošinām santehniķu pakalpojumus. Augstu novērtējam katru klientu. Apmierināts klients ir lieliskas reputācijas ķīla. Visiem mūsu darbiem mēs dodam 5 gadu garantiju. Vēršoties pēc palīdzības pie mums, jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka notekūdeņu attīrīšanas darbi tiks veikti augstā profesionālā līmenī un pēc iespējas īsākā laikā.

Uzņēmums “Eurosan” Jūsu ērtībām veic šādus pakalpojumu

 • Aizsprostojumu tīrīšanas caurulēs (čuguna, plastmasas) un stāvvados
 • Piesārņojuma tīrīšana izlietnes vai vannas sifonā
 • Kanalizācijas tīrīšana ar hidrodinamikas metodi
 • Avārijas kanalizācijas tīrīšana (lietus notekūdeņu, mājsaimniecības)
 • Lietus notekūdeņu sistēmu mehāniskā tīrīšana
 • Kanalizācijas tīrīšana izmantojot augstspiedienu
 • Aizsprostojumu novēršana dzīvokļos
 • Aizsprostojumu novēršana mājās
 • Aizsprostojumu novēršana uzņēmumos
 • Ūdensapgādes sistēmu uzstādīšana
 • Cauruļu tīrīšana
 • Kanalizācijas trubu aizsērējuma tīrīšana
 • Mehāniskā mājsaimniecības kanalizācijas tīrīšana

Ir vērts pieminēt, ka uzņēmumā “Eurosan” jūs varat pasūtīt arī citus santehnikas darbus. Mūsu speciālisti var viegli demontēt drenāžas sistēmu, veikt jebkādus ar apkuri saistītos darbus un uzstādīt ūdens sildītājus vai veļas mazgājamās mašīnas. Citiem vārdiem sakot, mēs esam gatavi uzņemties visus santehnikas darbus jūsu objektā.

Прочистка канализации в доме
Прочистка канализации Санкт-Петербург
гидродинамическая прочистка канализации в СПб

Pēc klienta pieprasījuma “Eurosan” santehniķi var veikt citus darbus, papildus kanalizācijas attīrīšanai Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā. Mēs varam demontēt un no jauna salikt visu ūdens drenāžas sistēmu, nodrošināt apkures sistēmu projektēšanu, veikt veļas mazgājamo mašīnu, ūdens sildītāju un citu iekārtu uzstādīšanu, novērst un atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar santehniku un kanalizāciju, lai jums vairs par tām nav jāuztraucas.

Mēs izmantojam šādus kanalizācijas attīrīšanas veidus

 • Mehāniskā tīrīšana, arī izmantojot īpašus līdzekļus
 • Hidrodinamiskās kanalizācijas attīrīšana
 • Augstspiediena mazgāšana
 • Kercher tīrīšana

Aizsprostojumu tīrīšana

Lai mūsu santehniķis varētu kanalizācijas tīrīšanu veikt ātri un efektīvi, jums būs jāsniedz atbildes uz dažiem jautājumiem par tālruni. Saņemot visu nepieciešamo informāciju par jūsu problēmu, mūsu darbinieks ņems līdzi visu nepieciešamo aprīkojumu un ieradīsies pie jums veikt attīrīšanas darbus.

Šāda saruna palīdzēs mums novērtēt gaidāmo darbu sarežģītību un noteikt pēc iespējas precīzākas izmaksas. Mēs neuzspiežam klientam papildus pakalpojumus, aizsērējuma novēršanas darba gaitā. Mums tas nav vajadzīgs. Mēs uzturam savu tēlu, tāpēc mūsu santehniķi vienmēr ierodas laikā un kvalitatīvi novērš aizsprostojumu kanalizācijā.

Kanalizācijas attīrīšanas pakalpojumiem Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā no uzņēmuma “Eurosan” Cena
Kanalizācijas attīrīšana dzīvoklī no 40 eiro
Kanalizācijas attīrīšana kotedžā no 50 eiro
Kanalizācijas attīrīšana privātmājā no 50 eiro
Kanalizācijas tīrīšana birojos no 60 eiro
Kanalizācijas tīrīšana kafejnīcās no 60 eiro
Kanalizācijas tīrīšana ēdnīcās no 60 eiro
Kanalizācijas attīrīšana ražošanas uzņēmumos no 80 eiro
Kanalizācijas attīrīšana automazgātuvēs no 80 eiro
Kanalizācijas video diagnostika (teleinspekcija) no 70 eiro
Бренды с которыми работает компания Eurosan